F412R-24LB
Copal ElectronicsCopal Electronics
F412R-24LB Image
රූපය නිරූපණය විය හැකිය. නිෂ්පාදන විස්තර සඳහා පිරිවිතර බලන්න.
නිෂ්පාදන දළ විශ්ලේෂණය
කොටස් අංකය: F412R-24LB
නිෂ්පාදකයා / වෙළඳ නාමය: Copal Electronics
නිෂ්පාදනය විස්තරය FAN AXIAL 41X12.2MM 24VDC WIRE
දත්තපොත: F412R-24LB.pdf
රෝහල් තත්ත්වය නොමිලේ / RoHS අනුකූල වීම
තොග කොන්දේසි 10932 pcs stock
නැව්ගත කරන්න හොංකොං
නැව්ගත කිරීමේ මාර්ගය DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 10932 pcs
යොමුව (ඇමෙරිකානු ඩොලර්)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
ඉල්ලීම් ඉල්ලීම
  • Qty:
කරුණාකර ප්රදර්ශනය කරන ලද ප්රමාණයට වඩා වැඩි ප්රමානයකින් ඔබේ ඉලක්කය ලබා දෙන්න.
  • කොටස් අංකය
  • සමාගම් නාමය
  • ඇමතුම් නාමය
  • විද්යුත් තැපෑල
  • පණිවුඩය
F412R-24LB වර්ගයේ පිරිවිතර
කොටස් අංකය F412R-24LB නිෂ්පාදක Copal Electronics
විස්තර FAN AXIAL 41X12.2MM 24VDC WIRE නිදහස් තත්ත්වයේ / RoHS තත්ත්වය නොමිලේ / RoHS අනුකූල වීම
ප්රමාණය කොපමණද 10932 pcs දත්ත පත F412R-24LB.pdf
පළල 12.20mm බර 0.044 lb (19.96g)
වෝල්ටීයතා පරාසය 20.4 ~ 27.6VDC Voltage - Rated 24VDC
අවසන් කිරීම 2 Wire Leads ස්ථිතික පීඩනය 0.059 in H2O (14.7 Pa)
ප්රමාණය / ප්රමාණය Square - 41mm L x 41mm H මාලාවක් F412R
RPM 4200 RPM බලය (වීට්ස්) 720mW
වෙනත් නම් 563-1137
F412R24LB
මෙහෙයුම් උෂ්ණත්වය 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C)
ශබ්දය 16.0 dB(A) තෙතමනය සංවේදී මට්ටම (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. - නිදහස් තත්ත්වයේ / RoHS තත්ත්වය Lead free / RoHS Compliant
ආක්රමණික ආරක්ෂණය - විශේෂාංග -
වායු වර්ගය Tubeaxial වත්මන් වර්ගීකරණය 0.030A