6SW220MX
RubyconRubycon
Rubycon
රූපය නිරූපණය විය හැකිය. නිෂ්පාදන විස්තර සඳහා පිරිවිතර බලන්න.
නිෂ්පාදන දළ විශ්ලේෂණය
කොටස් අංකය: 6SW220MX
නිෂ්පාදනය විස්තරය CAP ALUM POLY 220UF 20% 6.3V SMD
දත්තපොත: 6SW220MX.pdf
රෝහල් තත්ත්වය නොමිලේ / RoHS අනුකූල වීම
තොග කොන්දේසි 79929 pcs stock
නැව්ගත කරන්න හොංකොං
නැව්ගත කිරීමේ මාර්ගය DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 79929 pcs
යොමුව (ඇමෙරිකානු ඩොලර්)
2000 pcs
ඉල්ලීම් ඉල්ලීම
  • Qty:
කරුණාකර ප්රදර්ශනය කරන ලද ප්රමාණයට වඩා වැඩි ප්රමානයකින් ඔබේ ඉලක්කය ලබා දෙන්න.
  • කොටස් අංකය
  • සමාගම් නාමය
  • ඇමතුම් නාමය
  • විද්යුත් තැපෑල
  • පණිවුඩය
6SW220MX වර්ගයේ පිරිවිතර
කොටස් අංකය 6SW220MX නිෂ්පාදක Rubycon
විස්තර CAP ALUM POLY 220UF 20% 6.3V SMD නිදහස් තත්ත්වයේ / RoHS තත්ත්වය නොමිලේ / RoHS අනුකූල වීම
ප්රමාණය කොපමණද 79929 pcs දත්ත පත 6SW220MX.pdf
Voltage - Rated 6.3V වර්ගය Polymer
ඉවසීම ±20% මතුපිට ඉඩ ප්රමාණය -
ප්රමාණය / ප්රමාණය 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) මාලාවක් PC-CON, SW
ශ්රේණිගත කිරීම් - ඇසුරුම් කිරීම Tape & Reel (TR)
ඇසුරුම / නඩු 2917 (7343 Metric) මෙහෙයුම් උෂ්ණත්වය -55°C ~ 105°C
ස්ථාපන වර්ගය Surface Mount Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - නිදහස් තත්ත්වයේ / RoHS තත්ත්වය Lead free / RoHS Compliant
උස - ආසන (උපරිම) 0.114" (2.90mm) ESR (සමාන ශ්රේණියේ ප්රතිරෝධය) 9 mOhm
විස්තරාත්මක සටහන 220µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C ධාරිතාවය 220µF
අයදුම්පත් General Purpose
නැව්ගත
ෆෙඩ්රික් www.FedEx.com ඩොලර් 35.00 සිට මූලික ප්රවාහන ගාස්තුව කලාප සහ රට අනුව රඳා පවතී.
DHL www.DHL.com ඩොලර් 35.00 සිට මූලික ප්රවාහන ගාස්තුව කලාප සහ රට අනුව රඳා පවතී.
UPS www.UPS.com ඩොලර් 35.00 සිට මූලික ප්රවාහන ගාස්තුව කලාප සහ රට අනුව රඳා පවතී.
TNT www.TNT.com ඩොලර් 35.00 සිට මූලික ප්රවාහන ගාස්තුව කලාප සහ රට අනුව රඳා පවතී.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT විසින් ලෝකය පුරා බොහෝ රටවල් වෙත බෙදාහැරීමේ කාලය සඳහා දින 2-4 ක් අවශ්ය වේ.
FedexDHLUPSTNT
පසුපස භාණ්ඩ විකිණීම
සබැඳි ඇමිණුම්
ආශ්රිත නිෂ්පාදන
6SW150M
6SW150M
විස්තර: CAP ALUM POLY 150UF 20% 6.3V SMD
ගබඩාවේ ඇත: 4622 pcs
බාගත: 6SW150M.pdf
RFQ
6SW100MX
6SW100MX
විස්තර: CAP ALUM POLY 100UF 20% 6.3V SMD
බාගත: 6SW100MX.pdf
RFQ
6SW220M
6SW220M