GS-R24FS0001.8
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
GS-R24FS0001.8 Image
රූපය නිරූපණය විය හැකිය. නිෂ්පාදන විස්තර සඳහා පිරිවිතර බලන්න.
නිෂ්පාදන දළ විශ්ලේෂණය
කොටස් අංකය: GS-R24FS0001.8
නිෂ්පාදකයා / වෙළඳ නාමය: STMicroelectronics
නිෂ්පාදනය විස්තරය DC DC CONVERTER 1.235-5.5V
දත්තපොත:
රෝහල් තත්ත්වය නොමිලේ / RoHS අනුකූල වීම
තොග කොන්දේසි 11263 pcs stock
නැව්ගත කරන්න හොංකොං
නැව්ගත කිරීමේ මාර්ගය DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 11263 pcs
යොමුව (ඇමෙරිකානු ඩොලර්)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
ඉල්ලීම් ඉල්ලීම
  • Qty:
කරුණාකර ප්රදර්ශනය කරන ලද ප්රමාණයට වඩා වැඩි ප්රමානයකින් ඔබේ ඉලක්කය ලබා දෙන්න.
  • කොටස් අංකය
  • සමාගම් නාමය
  • ඇමතුම් නාමය
  • විද්යුත් තැපෑල
  • පණිවුඩය
GS-R24FS0001.8 වර්ගයේ පිරිවිතර
කොටස් අංකය GS-R24FS0001.8 නිෂ්පාදක STMicroelectronics
විස්තර DC DC CONVERTER 1.235-5.5V නිදහස් තත්ත්වයේ / RoHS තත්ත්වය නොමිලේ / RoHS අනුකූල වීම
ප්රමාණය කොපමණද 11263 pcs දත්ත පත
Voltage - Output 4 - Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 - Voltage - Output 1 1.235 ~ 5.5 V
වෝල්ටීයතාව - ආදාන (මිනි) 16V Voltage - ආදාන (උපරිම) 35V
වර්ගය Non-Isolated PoL Module ප්රමාණය / ප්රමාණය 1.52" L x 0.18" W x 0.50" H (38.7mm x 4.5mm x 12.7mm)
මාලාවක් GS-R24FP ඇසුරුම් කිරීම Bulk
ඇසුරුම / නඩු 10-SMD Module වෙනත් නම් 497-8255
මෙහෙයුම් උෂ්ණත්වය -25°C ~ 85°C නිමැවුම් සංඛ්යාව 1
ස්ථාපන වර්ගය Surface Mount තෙතමනය සංවේදී මට්ටම (MSL) 1 (Unlimited)
නිදහස් තත්ත්වයේ / RoHS තත්ත්වය Lead free / RoHS Compliant විශේෂාංග -
කාර්යක්ෂමතාව 83% විස්තරාත්මක සටහන Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 1.235 ~ 5.5 V 1.8A 16V - 35V Input
ධාරාව - ප්රතිදාන (උපරිම) 1.8A මූලික ෙකොට අංකය GS-R24F
අයදුම්පත් ITE (Commercial)
නැව්ගත
ෆෙඩ්රික් www.FedEx.com ඩොලර් 35.00 සිට මූලික ප්රවාහන ගාස්තුව කලාප සහ රට අනුව රඳා පවතී.
DHL www.DHL.com ඩොලර් 35.00 සිට මූලික ප්රවාහන ගාස්තුව කලාප සහ රට අනුව රඳා පවතී.
UPS www.UPS.com ඩොලර් 35.00 සිට මූලික ප්රවාහන ගාස්තුව කලාප සහ රට අනුව රඳා පවතී.
TNT www.TNT.com ඩොලර් 35.00 සිට මූලික ප්රවාහන ගාස්තුව කලාප සහ රට අනුව රඳා පවතී.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT විසින් ලෝකය පුරා බොහෝ රටවල් වෙත බෙදාහැරීමේ කාලය සඳහා දින 2-4 ක් අවශ්ය වේ.
FedexDHLUPSTNT
පසුපස භාණ්ඩ විකිණීම
සබැඳි ඇමිණුම්
ආශ්රිත නිෂ්පාදන
GS-R415
GS-R415
විස්තර: DC DC CONVERTER 15V 4A
ගබඩාවේ ඇත: 2575 pcs
බාගත: GS-R415.pdf
RFQ
GS-R24FV0001.8
GS-R24FV0001.8
විස්තර: CONVERTR MODULE DC-DC 1.8A 15SIP