STS2DPF80
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STS2DPF80 Image
රූපය නිරූපණය විය හැකිය. නිෂ්පාදන විස්තර සඳහා පිරිවිතර බලන්න.
නිෂ්පාදන දළ විශ්ලේෂණය
කොටස් අංකය: STS2DPF80
නිෂ්පාදකයා / වෙළඳ නාමය: STMicroelectronics
නිෂ්පාදනය විස්තරය MOSFET 2P-CH 80V 2A 8SOIC
දත්තපොත: STS2DPF80.pdf
රෝහල් තත්ත්වය නොමිලේ / RoHS අනුකූල වීම
තොග කොන්දේසි 45637 pcs stock
නැව්ගත කරන්න හොංකොං
නැව්ගත කිරීමේ මාර්ගය DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 45637 pcs
යොමුව (ඇමෙරිකානු ඩොලර්)
1 pcs
ඉල්ලීම් ඉල්ලීම
  • Qty:
කරුණාකර ප්රදර්ශනය කරන ලද ප්රමාණයට වඩා වැඩි ප්රමානයකින් ඔබේ ඉලක්කය ලබා දෙන්න.
  • කොටස් අංකය
  • සමාගම් නාමය
  • ඇමතුම් නාමය
  • විද්යුත් තැපෑල
  • පණිවුඩය
STS2DPF80 වර්ගයේ පිරිවිතර
කොටස් අංකය STS2DPF80 නිෂ්පාදක STMicroelectronics
විස්තර MOSFET 2P-CH 80V 2A 8SOIC නිදහස් තත්ත්වයේ / RoHS තත්ත්වය නොමිලේ / RoHS අනුකූල වීම
ප්රමාණය කොපමණද 45637 pcs දත්ත පත STS2DPF80.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA සැපයුම්කාර උපාංගය ඇසුරුම 8-SO
මාලාවක් STripFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 250 mOhm @ 1A, 10V
බලය - මැක්ස් 2.5W ඇසුරුම් කිරීම Cut Tape (CT)
ඇසුරුම / නඩු 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) වෙනත් නම් 497-8040-1
මෙහෙයුම් උෂ්ණත්වය 150°C (TJ) ස්ථාපන වර්ගය Surface Mount
තෙතමනය සංවේදී මට්ටම (MSL) 1 (Unlimited) නිදහස් තත්ත්වයේ / RoHS තත්ත්වය Lead free / RoHS Compliant
ආදාන ස්පර්ශය (සිස්) (උපරිම) @ Vds 739pF @ 25V ද්වාර ගාස්තුව (Qg) (උපරිම) @ Vgs 20nC @ 10V
FET වර්ගය 2 P-Channel (Dual) FET අංගය Logic Level Gate
මූලාශ්රය වන වෝල්ටීයතාව (Vdss) 80V විස්තරාත්මක සටහන Mosfet Array 2 P-Channel (Dual) 80V 2A 2.5W Surface Mount 8-SO
ධාරාව - අඛණ්ඩ ජලාපවහන (Id) @ 25 ° C 2A මූලික ෙකොට අංකය ST*2DPF