SCFS8000
Semtech CorporationSemtech Corporation
Semtech Corporation
රූපය නිරූපණය විය හැකිය. නිෂ්පාදන විස්තර සඳහා පිරිවිතර බලන්න.
නිෂ්පාදන දළ විශ්ලේෂණය
කොටස් අංකය: SCFS8000
නිෂ්පාදකයා / වෙළඳ නාමය: Semtech
නිෂ්පාදනය විස්තරය DIODE GEN PURP 8KV 500MA AXIAL
දත්තපොත: SCFS8000.pdf
රෝහල් තත්ත්වය Lead / RoHS නොගැලපේ
තොග කොන්දේසි 446 pcs stock
නැව්ගත කරන්න හොංකොං
නැව්ගත කිරීමේ මාර්ගය DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 446 pcs
යොමුව (ඇමෙරිකානු ඩොලර්)
25 pcs
ඉල්ලීම් ඉල්ලීම
  • Qty:
කරුණාකර ප්රදර්ශනය කරන ලද ප්රමාණයට වඩා වැඩි ප්රමානයකින් ඔබේ ඉලක්කය ලබා දෙන්න.
  • කොටස් අංකය
  • සමාගම් නාමය
  • ඇමතුම් නාමය
  • විද්යුත් තැපෑල
  • පණිවුඩය
SCFS8000 වර්ගයේ පිරිවිතර
කොටස් අංකය SCFS8000 නිෂ්පාදක Semtech Corporation
විස්තර DIODE GEN PURP 8KV 500MA AXIAL නිදහස් තත්ත්වයේ / RoHS තත්ත්වය Lead / RoHS නොගැලපේ
ප්රමාණය කොපමණද 446 pcs දත්ත පත SCFS8000.pdf
වෝල්ටීයතාව - උපරිම ප්රතිරෝධය (උපරිම) Standard Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 500mA
Voltage - Breakdown - මාලාවක් -
RoHS තත්වය Bulk ප්රතිසාධන වේලාව (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
ප්රතිරෝධය @ නම්, එෆ් - ධ්රැවීකරණය Axial
මෙහෙයුම් උෂ්ණත්වය - හන්දිය 150ns ස්ථාපන වර්ගය Through Hole
තෙතමනය සංවේදී මට්ටම (MSL) 1 (Unlimited) නිෂ්පාදකයාගේ කොටස් අංකය SCFS8000
පුළුල් විස්තරය Diode Standard 8000V (8kV) 500mA Through Hole ඩයෝඩ් වින්යාසය 1µA @ 8000V
විස්තර DIODE GEN PURP 8KV 500MA AXIAL වත්මන් - ප්රතිවිකුණුම් වීම් @ Vr 16.2V @ 3A
වර්තමාන - සාමාන්යයෙන් නිෂ්චිත (Io) (ඩයයිඩ්) 8000V (8kV) Capacitance @ Vr, F -55°C ~ 150°C