RNCF2010BKE412R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
රූපය නිරූපණය විය හැකිය. නිෂ්පාදන විස්තර සඳහා පිරිවිතර බලන්න.
නිෂ්පාදන දළ විශ්ලේෂණය
කොටස් අංකය: RNCF2010BKE412R
නිෂ්පාදනය විස්තරය RES 412 OHM 0.1% 1/3W 2010
දත්තපොත: 1.RNCF2010BKE412R.pdf2.RNCF2010BKE412R.pdf
රෝහල් තත්ත්වය නොමිලේ / RoHS අනුකූල වීම
තොග කොන්දේසි 620796 pcs stock
නැව්ගත කරන්න හොංකොං
නැව්ගත කිරීමේ මාර්ගය DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 620796 pcs
යොමුව (ඇමෙරිකානු ඩොලර්)
1000 pcs
ඉල්ලීම් ඉල්ලීම
  • Qty:
කරුණාකර ප්රදර්ශනය කරන ලද ප්රමාණයට වඩා වැඩි ප්රමානයකින් ඔබේ ඉලක්කය ලබා දෙන්න.
  • කොටස් අංකය
  • සමාගම් නාමය
  • ඇමතුම් නාමය
  • විද්යුත් තැපෑල
  • පණිවුඩය
කොටස් අංකය RNCF2010BKE412R නිෂ්පාදක Stackpole Electronics, Inc.
විස්තර RES 412 OHM 0.1% 1/3W 2010 නිදහස් තත්ත්වයේ / RoHS තත්ත්වය නොමිලේ / RoHS අනුකූල වීම
ප්රමාණය කොපමණද 620796 pcs දත්ත පත 1.RNCF2010BKE412R.pdf2.RNCF2010BKE412R.pdf
ඉවසීම ±0.1% උෂ්ණත්වය සංගුණකය ±25ppm/°C
සැපයුම්කාර උපාංගය ඇසුරුම 2010 ප්රමාණය / ප්රමාණය 0.193" L x 0.094" W (4.90mm x 2.40mm)
මාලාවක් RNCF ප්රතිරෝධය 412 Ohms
බලය (වීට්ස්) 0.333W, 1/3W ඇසුරුම් කිරීම Tape & Reel (TR)
ඇසුරුම / නඩු 2010 (5025 Metric) මෙහෙයුම් උෂ්ණත්වය -55°C ~ 155°C
අවසන් කිරීම් ගණන 2 තෙතමනය සංවේදී මට්ටම (MSL) 1 (Unlimited)
නිදහස් තත්ත්වයේ / RoHS තත්ත්වය Lead free / RoHS Compliant උස - ආසන (උපරිම) 0.026" (0.65mm)
විශේෂාංග Automotive AEC-Q200 අසමත් වීම -
විස්තරාත්මක සටහන 412 Ohms ±0.1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film සංයුතිය Thin Film