STTH2002D
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STTH2002D Image
රූපය නිරූපණය විය හැකිය. නිෂ්පාදන විස්තර සඳහා පිරිවිතර බලන්න.
නිෂ්පාදන දළ විශ්ලේෂණය
කොටස් අංකය: STTH2002D
නිෂ්පාදකයා / වෙළඳ නාමය: STMicroelectronics
නිෂ්පාදනය විස්තරය DIODE GEN PURP 200V 20A TO220AC
දත්තපොත: STTH2002D.pdf
රෝහල් තත්ත්වය නොමිලේ / RoHS අනුකූල වීම
තොග කොන්දේසි 41687 pcs stock
නැව්ගත කරන්න හොංකොං
නැව්ගත කිරීමේ මාර්ගය DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 41687 pcs
යොමුව (ඇමෙරිකානු ඩොලර්)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
ඉල්ලීම් ඉල්ලීම
  • Qty:
කරුණාකර ප්රදර්ශනය කරන ලද ප්රමාණයට වඩා වැඩි ප්රමානයකින් ඔබේ ඉලක්කය ලබා දෙන්න.
  • කොටස් අංකය
  • සමාගම් නාමය
  • ඇමතුම් නාමය
  • විද්යුත් තැපෑල
  • පණිවුඩය
STTH2002D වර්ගයේ පිරිවිතර
කොටස් අංකය STTH2002D නිෂ්පාදක STMicroelectronics
විස්තර DIODE GEN PURP 200V 20A TO220AC නිදහස් තත්ත්වයේ / RoHS තත්ත්වය නොමිලේ / RoHS අනුකූල වීම
ප්රමාණය කොපමණද 41687 pcs දත්ත පත STTH2002D.pdf
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1V @ 20A Voltage - DC ප්රතිරෝධය (Vr) (උපරිම) 200V
සැපයුම්කාර උපාංගය ඇසුරුම TO-220AC වේගය Fast Recovery = 200mA (Io)
මාලාවක් - ප්රතිසාධන වේලාව (trr) 40ns
ඇසුරුම් කිරීම Tube ඇසුරුම / නඩු TO-220-2
වෙනත් නම් 497-5276-5 මෙහෙයුම් උෂ්ණත්වය - හන්දිය 175°C (Max)
ස්ථාපන වර්ගය Through Hole තෙතමනය සංවේදී මට්ටම (MSL) 1 (Unlimited)
නිදහස් තත්ත්වයේ / RoHS තත්ත්වය Lead free / RoHS Compliant ඩයෝඩා වර්ගය Standard
විස්තරාත්මක සටහන Diode Standard 200V 20A Through Hole TO-220AC වත්මන් - ප්රතිවිකුණුම් වීම් @ Vr 10µA @ 200V
වර්තමාන - සාමාන්ය පිරිවිතර (Io) 20A Capacitance @ Vr, F -