STTH2003CG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STTH2003CG Image
රූපය නිරූපණය විය හැකිය. නිෂ්පාදන විස්තර සඳහා පිරිවිතර බලන්න.
නිෂ්පාදන දළ විශ්ලේෂණය
කොටස් අංකය: STTH2003CG
නිෂ්පාදකයා / වෙළඳ නාමය: STMicroelectronics
නිෂ්පාදනය විස්තරය DIODE ARRAY GP 300V 10A D2PAK
දත්තපොත: STTH2003CG.pdf
රෝහල් තත්ත්වය නොමිලේ / RoHS අනුකූල වීම
තොග කොන්දේසි 6657 pcs stock
නැව්ගත කරන්න හොංකොං
නැව්ගත කිරීමේ මාර්ගය DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 6657 pcs
ඉල්ලීම් ඉල්ලීම
  • Qty:
කරුණාකර ප්රදර්ශනය කරන ලද ප්රමාණයට වඩා වැඩි ප්රමානයකින් ඔබේ ඉලක්කය ලබා දෙන්න.
  • කොටස් අංකය
  • සමාගම් නාමය
  • ඇමතුම් නාමය
  • විද්යුත් තැපෑල
  • පණිවුඩය
STTH2003CG වර්ගයේ පිරිවිතර
කොටස් අංකය STTH2003CG නිෂ්පාදක STMicroelectronics
විස්තර DIODE ARRAY GP 300V 10A D2PAK නිදහස් තත්ත්වයේ / RoHS තත්ත්වය නොමිලේ / RoHS අනුකූල වීම
ප්රමාණය කොපමණද 6657 pcs දත්ත පත STTH2003CG.pdf
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.25V @ 10A Voltage - DC ප්රතිරෝධය (Vr) (උපරිම) 300V
සැපයුම්කාර උපාංගය ඇසුරුම D2PAK වේගය Fast Recovery = 200mA (Io)
මාලාවක් - ප්රතිසාධන වේලාව (trr) 35ns
ඇසුරුම් කිරීම Tube ඇසුරුම / නඩු TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
වෙනත් නම් 497-12802-5
STTH2003CG-ND
මෙහෙයුම් උෂ්ණත්වය - හන්දිය 175°C (Max)
ස්ථාපන වර්ගය Surface Mount තෙතමනය සංවේදී මට්ටම (MSL) 1 (Unlimited)
නිදහස් තත්ත්වයේ / RoHS තත්ත්වය Lead free / RoHS Compliant ඩයෝඩා වර්ගය Standard
ඩයෝඩ් වින්යාසය 1 Pair Common Cathode විස්තරාත්මක සටහන Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 300V 10A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
වත්මන් - ප්රතිවිකුණුම් වීම් @ Vr 20µA @ 300V වර්තමාන - සාමාන්යයෙන් නිෂ්චිත (Io) (ඩයයිඩ්) 10A
මූලික ෙකොට අංකය STTH2003C
නැව්ගත
ෆෙඩ්රික් www.FedEx.com ඩොලර් 35.00 සිට මූලික ප්රවාහන ගාස්තුව කලාප සහ රට අනුව රඳා පවතී.
DHL www.DHL.com ඩොලර් 35.00 සිට මූලික ප්රවාහන ගාස්තුව කලාප සහ රට අනුව රඳා පවතී.
UPS www.UPS.com ඩොලර් 35.00 සිට මූලික ප්රවාහන ගාස්තුව කලාප සහ රට අනුව රඳා පවතී.
TNT www.TNT.com ඩොලර් 35.00 සිට මූලික ප්රවාහන ගාස්තුව කලාප සහ රට අනුව රඳා පවතී.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT විසින් ලෝකය පුරා බොහෝ රටවල් වෙත බෙදාහැරීමේ කාලය සඳහා දින 2-4 ක් අවශ්ය වේ.
FedexDHLUPSTNT
පසුපස භාණ්ඩ විකිණීම
සබැඳි ඇමිණුම්
ආශ්රිත නිෂ්පාදන
STTH2003CGY-TR
STTH2003CGY-TR
ගබඩාවේ ඇත: 58738 pcs
බාගත: STTH2003CGY-TR.pdf
RFQ
STTH2002DI
STTH2002DI
විස්තර: DIODE GEN PURP 200V 20A TO220AC
ගබඩාවේ ඇත: 35272 pcs
බාගත: STTH2002DI.pdf
RFQ
STTH2003CFP
STTH2003CFP
විස්තර: DIODE ARRAY GP 300V 10A TO220FP
බාගත: STTH2003CFP.pdf
STTH2003CG-TR
STTH2003CG-TR